Duyurular

ADAY ÖĞRENCİ

Klinik Psikoloji Tezli Yüksek Lisans Bilim Sınavına Girmeye Hak Kazanan Öğrenciler

24.07.2019

30 Temmuz Salı günü saat 13:00’de C-101 salonunda gerçekleştirilecek olan bilim sınavına girmeye hak kazanan öğrencilerin listesi belirtilmiştir.

Lisans not ortalaması 3.00 ve ALES Puanı 70’in altında olan öğrenciler bilim sınavına giremeyeceklerdir.

Kazanan öğrencilerin listesi 

  1. Zeynep Albayrak
  2. Aysima Erol
  3. Ece Naz Baydar
  4. Hatice Büşra Erdoğan
  5. Canberk Gelir
  6. Gizemnur Olgunay
  7. Güldeniz Çolak
  8. Kübra Gürsoy
  9. Mert Özsoy
  10. Seda Önay Oğuz
  11. Selin Nur Önel
  12. Dicle Ölmez
  13. Ceren Yaren Ermut
  14. Melike Nur Kurban
  15. Feyza Nur Hatipoğlu
  16. Elif Çalışkan
  17. Dilan Tektaş
  18. Ahu Çakır
  19. Nilay Şenay
  20. Şuheda Nur Temel
  21. Fatih Karaaslan
  22. Volkan Karabölük
  23. Esmanur Tuzcu
  24. Dilara Erdoğan
  25. Elçin Yarli
  26. Hazal Avcı
  27. Hatice Büşra Erdoğan
  28. Selin Kılıçkaya
  29. Muhammed Ayçiçek
  30. Şuheda Demirci
  31. Büşra Budak
  32. Merve Özçelik
  33. Dilara Akmantar
  34. Aze Doğan
  35. Akın Kongur
  36. Sena Mutlu
  37. Büşra Yiğit
  38. İrem Emiroğlu
  39. Şevval Morgül
  40. Gülşah Özgenç
  41. Sedef Sevgili
  42. Şeyma Ceren Göçmen
  43. Ece Gülbeyaz
  44. Kadriye Gizem Türker
  45. Zeynep Daşdemir
  46. Canan Cennet Kaya
  47. Tuğba Tali
  48. Ahu Çakır
  49. Seda Önay Oğuz
  50. Meltem Usta
  51. Ömer Ahmet Sönmez
  52. Nazım Şen
  53. Bengisu Koç
  54. Melis Büşra Uysal
  55. Melike Avcı
  56. Esra Yıldırım
  57. Şeyma Ceren Göçmen
  58. Özlem Başoğlu
  59. Selin Nur Önel
  60. Meryem Özlem Paksoy
  61. Sedef Sevgili
  62. Ece Naz Baydar
  63. Gülşah Özgenç
  64. Elif Nazlı Karakaş
  65. Akın Kongur
  66. Sena Mutlu
  67. Merve Özçelik
  68. Fatma Hilal Özmen
  69. Banu Çeker
  70. Şuheda Demirci
  71. Dilara Erdoğan
  72. Ayşegül Erel
  73. Elçin Yarli
  74. Şuheda Nur Temel
  75. Ahu Çakır
  76. Yasemin Aslantaş
  77. Aslınur Arısoy
  78. Esra Tosun
  79. Nazım Şen
  80. Ömer Ahmet Sönmez
  81. Meltem Usta
  82. Şuheda Nur Temel
  83. Goncagül Çağlı
  84. Mehmet Özgün Yeşiltepe
  85. İbrahim Mamedov
  86. Melis Büşra Uysal
  87. Muhammed Ali Ağca
  88. Hatice Sarı
  89. Özlem Başoğlu
  90. Gözdenur Kaplan
  91. Havva Merve Bektaş
  92. Dilara Özdemir
  93. Esra Kılıç Kendir
  94. Sıla Çetin
  95. Gizem Koç
  96. Yasemin Aslantaş
  97. Yaşar Bulut
  98. Barış Yılmaz
  99. Elif Nazlı Karakaş